ZAMÓWIENIA
1W jaki sposób mogę zamówić medale biznesowe?

Medale biznesowe możesz zamówić mailowo pod adresem biuro@medale.info.pl
W ten sposób ustalimy szczegóły i najlepszą dla Ciebie metodę wykonania.

2Jakie informacje powinienem zawrzeć w treści zamówienia?

Są 2 etapy: wycena i zamówienie.

Na etapie wyceny musisz koniecznie wysłać:

  • dane kontaktowe (e-mail, telefon),
  • informacje o wielkości zamówienia (ile sztuk medali firmowych),
  • informacje na temat wyglądu medali biznesowych (opis, szkic lub zdjęcie) oraz elementów graficznych (teksty, logotypy, zdjęcia, nazwy itp.),
  • informacje jakie wybierasz elementy dodatkowe (wstążki, smycze, taśmy, pudełka, etui itd.).

Jeśli otrzymamy od Ciebie powyższe informacje prześlemy Ci wycenę w ciągu 1 dnia roboczego. Jeśli zaakceptujesz wycenę otrzymasz od nas w ciągu 24 godzin*  indywidualny projekt graficzny.

* czas realizacji zamówienia uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości.

Na etapie zamówienia prześlij nam dane zamawiającego/płatnika (nazwę, adres, NIP).

Po zatwierdzeniu projektu i uzgodnieniu formy płatności rozpoczniemy produkcję medali firmowych.

3Czy mogę zamówić jeden medal firmowy?

Tak, u nas możesz zamówić każdą liczbę medali firmowych, nawet 1 sztukę. Pamiętaj jednak, że zamówienie poniżej 100 sztuk medali, będzie zawierało dodatkowe koszty, takie jak przygotowanie produkcji, projektu i transportu (w sumie 270 zł netto).

4Jak długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Projekt medali firmowych wykonamy w 24 godz. robocze. Po akceptacji projektu i opłaceniu faktury pro forma, zamówienie zrealizujemy w 7 dni roboczych. Możemy przyspieszyć realizację, jeśli będziesz z nami ściśle współpracował na etapie przygotowania projektu (stały i szybki kontakt, precyzyjne określenie potrzeb i wymagań, konkretne wskazówki, przysłanie tekstu, logo – które mają się znaleźć na medalach biznesowych itp.).

5Czy jest możliwa realizacja w szybszym terminie niż standardowy?

Tak, istnieje możliwość ekspresowej realizacji zamówienia. Wówczas termin realizacji wynosi 5 dni roboczych.

6Czy ekspresowa realizacja jest droższa? Czy muszę spełnić jakieś szczególne warunki?

Tak, ekspresowa realizacja medali firmowych może być droższa. Wycena jest indywidualna i zależy od wielu czynników. Nie, nie musisz spełniać dodatkowych warunków, są takie same jak przy standardowym zamówieniu, wzrasta jedynie koszt.

7Czy mogę liczyć na rabat przy większym zamówieniu?

Tak, przy zamówieniach powyżej 100 sztuk medali projekt, przygotowanie produkcji i wysyłkę otrzymujesz GRATIS. Dzięki temu oszczędzasz 270 zł! Przy większych zamówieniach medali dla biznesu rabaty ustalane są indywidualnie. Jeśli planujesz większą ilość zamówień w danym roku na różne imprezy, poinformuj nas o tym! Na pewno weźmiemy to pod uwagę podczas procesu wyceny.

8Czy mogę wycofać złożone zamówienie?

Gdy projekt medali biznesowych zostanie zatwierdzony nie ma możliwości jego anulowania. Pamiętaj, by zawsze uważnie odczytywać maile i wyczerpująco na nie odpowiadać. Im więcej szczegółów wykonania ustalisz z nami przed zatwierdzeniem zamówienia, tym łatwiej będzie nam wykonać dla ciebie właściwy produkt.

9Czy mogę zmienić coś w zamówieniu?

Po zatwierdzeniu projektu medali firmowych i przekazaniu zamówienia do produkcji, możliwe jest jedynie zwiększenie ilości zamówienia. Możesz również zamawiać medale partiami – więcej szczegółów na stronie https://produkcjamedali.pl/medale-zamowienie-kupuj-partiami-ogranicz-koszty/

10Czy mogę otrzymać fakturę razem z przesyłką?

Tak, faktury dołączane są w przesyłce razem z towarem. Jeśli życzysz sobie, by przesyłka nie zawierała informacji o cenach i np. faktury, prosimy o wyraźną informację. Postaramy się wysłać fakturę jedynie na twój e-mail.

11Jak szybko mogę spodziewać się odpowiedzi na zapytanie wysłane na adres biuro@medale.info.pl?

Odpowiedź na zapytanie uzyskasz w ciągu 24 godz. Najpóźniej w następnym dniu roboczym.

PRODUKTY
1Ile kosztuje wykonanie matrycy?

W technologii, w której wykonujemy medale firmowe nie używamy matryc. O naszej technologii możesz poczytać na stronie https://produkcjamedali.pl/teksturowanie-przestrzenne-nowa-technologia-modern-forms/

Dodatkowym kosztem jest wykonanie projektu graficznego i przygotowanie produkcji. Przy zamówieniu do 100 sztuk medali biznesowych koszt wynosi 250 zł netto, powyżej 100 sztuk – GRATIS.

2Czy mogę zamówić prototyp przed produkcją?

Tak, jeśli chcesz sprawdzić jakość i efekt wizualny Twojego medalu firmowego możesz zamówić prototyp. Jeśli potrzebujesz ponad 1000 medali biznesowych, próbkę otrzymasz GRATIS. Jeśli interesuje Cię mniejsze zamówienie, koszt uzależniony będzie od skomplikowania projektu i wielkości zamówienia.

3Nie mam pomysłu na medal biznesowy, czy macie galerię realizacji?

Tak, mamy największą internetową galerię medali, którą możesz zobaczyć na stronie http://socialhub.modernforms.pl/medale Możesz się zainspirować, wskazać nam wybrany medal, a my dostosujemy go do Twoich indywidualnych potrzeb. Na tej stronie znajdziesz instrukcję jak łatwo korzystać z galerii https://produkcjamedali.pl/najwieksza-baza-oryginalnych-medali-zainspiruj-sie/

4Czy medale biznesowe mogą być personalizowane?

Tak, medale biznesowe personalizujemy na wiele sposobów. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://produkcjamedali.pl/medale-personalizowane-na-wiele-sposobow/

5Czy sprzedajecie gotowe medale?

Nie, wszystkie medale wykonujemy na indywidualne zamówienie. Zawsze tworzymy produkt pod Twoje ścisłe potrzeby i tematykę wydarzenia.

6Z jakich materiałów wykonane są medale firmowe?

Medale firmowe wykonujemy z metalu, pleksi, laminatu, sklejki. Możemy je dowolnie łączyć – na Twoje życzenie.

7Czy oferujecie taśmy / wstążki / szarfy do medali?

Tak, oferujemy jednokolorowe wstążki satynowe o szerokości 25 mm oraz taśmy sublimacyjne z indywidualnym nadrukiem o szerokości od 10 mm do 50 mm, na których możemy zamieścić teksty, logotypy itd. Minimalne zamówienie taśm sublimacyjnych wynosi 55 sztuk.

8Czy jest możliwość nadruku na szarfach/ wstążkach?

Tak, posiadamy w swojej ofercie taśmy z nadrukiem sublimacyjnym. Nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt zgodnie z Twoimi wytycznymi.

9Czy można na medalu umieścić logotypy, obrazki lub zdjęcia?

Tak, jednak aby uzyskać jak najlepszą jakość nadruku musisz nam przesłać materiały w wysokiej rozdzielczości, najlepiej w grafice wektorowej.

10Jakie macie możliwości zdobienia medali biznesowych?

Medale metalowe zdobione są nadrukiem UV w pełnej kolorystyce. Medale z pozostałych tworzyw (pleksi, laminat, sklejka) mogą być grawerowane. Jesteśmy również w stanie połączyć wszystkie elementy w jedną całość. Zapytaj o to naszych handlowców https://medale.info.pl/kontakt/.

11Czy wykonujecie inne gadżety pamiątkowe/reklamowe?

Tak, oferujemy także oryginalne statuetki, trofea, puchary www.statuetki-trofea.pl, a także nowoczesne otwieracze do butelek www.otwieraczenazamowienie.pl
Łączymy również formę medalu i otwieracza. Jest to jedynie kwestia odpowiedniego wykonania projektu.

12Czy kształt medalu dla biznesu ma wpływ na cenę?

Tak, zarówno wielkość jak i kształt medalu biznesowego ma wpływ na cenę. Medale o nieregularnym kształcie, a także z dużą ilością ażurów (wycięć w środku) są nieco droższe.

13Czy mogę otrzymać wycenę produktów telefonicznie?

Wstępną wycenę medali biznesowych możesz otrzymać od nas telefonicznie. Ostateczny kosztorys wysyłamy jednak mailowo i jest to preferowana przez nas forma kontaktu. Poprzez kontakt mailowy wybór produktu, technologii, wielkości i konsultacje cenowe są bardziej uporządkowane.

14Czy mogę otrzymać katalog waszych produktów?

Tak, najszybszym sposobem jest zapoznanie się z naszym katalogiem ONLINE: https://modernforms.pl/katalog/

Jeśli chcesz otrzymać katalog w wersji papierowej wyślij nam wiadomość e-mail, wpisując w tytule: ZAMAWIAM KATALOG, a w treści wiadomości podając adres do wysyłki.

15Czy mogę otrzymać próbki medali?

Tak, aby otrzymać próbki medali wyślij nam wiadomość e-mail, wpisując w tytule: ZAMAWIAM PRÓBKI, a w treści wiadomości podając adres do wysyłki. Jeżeli w wiadomości doprecyzujesz swoje potrzeby np. określisz wielkość medalu, materiał, rodzaj wydarzenia postaramy się dobrać odpowiednie próbki.

16Czy podczas produkcji medali korzystacie z podwykonawców?

Nie korzystamy z usług podwykonawców. Cały proces produkcyjny odbywa się u nas, na miejscu. Nie zlecamy ani projektów, ani wykonania medali żadnym firmom zewnętrznym. Zobacz co dzięki temu zyskujesz https://produkcjamedali.pl/polski-producent-nowoczesnych-medali/

PROJEKTY
1Czy wykonujecie projekty graficzne?

Tak, nasi kreatywni graficy artyści są w stanie stworzyć Twój wymarzony projekt. Jeśli posiadasz wstępny pomysł, wyślij nam informację na temat wyglądu medali firmowych (opis, szkic lub zdjęcie) oraz informację jakie elementy mają się na nim znaleźć (teksty, logotypy, zdjęcia, nazwy itd.). Zobacz jak powstają projekty graficzne i jak zamówić projekt medali https://produkcjamedali.pl/graficy-modern-forms-projektuja-niezwykle-medale/

2Ile kolorów mogę użyć w moim projekcie?

Liczba kolorów jest nieograniczona, a co najważniejsze nie wpływa na cenę medalu biznesowego.

3Czy mogę wysłać gotowy projekt medalu firmowego?

Tak, jednak prosimy o przesyłanie plików w wersji edycyjnej, w krzywych wektorowych. Najlepiej wykonanych w programie Adobe Illustrator lub CorelDRAW (maksymalnie wersja X6). Możliwe rozszerzenie pliku w wektorach to: ai. Pdf. Svg. Cdr. Eps.

4Ile kosztuje wykonanie projektu medali biznesowych?

Przy zamówieniu do 100 sztuk medali biznesowych koszt projektu graficznego wynosi 50 zł netto. Jeśli zamawiasz ponad 100 sztuk medali, projekt otrzymasz – GRATIS. Pamiętaj, że każdy projekt możesz bezpłatnie modyfikować 3 razy! Każda kolejna poprawka kosztuje 25 zł netto.

5Czy mogę wprowadzić zmiany w otrzymanym od was projekcie?

Tak, możesz wprowadzić zmiany. W cenie wliczone są 3 poprawki. Każda kolejna to koszt 25 zł netto.

WYSYŁKA I DOSTAWA
1W jakim czasie otrzymam zamówione medale?

Jeśli mieszkasz na terenie Polski to medale otrzymasz w 1-2 dni robocze (licząc od odebrania przesyłki przez kuriera). Najczęściej jednak paczki dostarczane są w ciągu 1 dnia roboczego, więc najprawdopodobniej tak szybko dotrą do Ciebie. Otrzymasz mailem numer listu przewozowego, dzięki temu będziesz mógł śledzić przesyłkę.

2Ile kosztuje wysyłka medali biznesowych?

Jeśli zamówisz do 100 sztuk medali biznesowych to za wysyłkę na terenie Polski zapłacisz 20 zł netto. Jeśli zamówisz więcej niż 100 sztuk to wysyłka na terenie Polski jest ZA DARMO. Koszt wysyłki za granicę wyceniamy indywidualnie.

3Czy mogę odebrać towar osobiście?

Tak, towar możesz odebrać osobiście w godzinach pracy biura (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00). Nasze biuro znajduje się pod adresem: Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów.

4Czy wysyłacie medale firmowe za granicę?

Tak, medale wysyłamy w obrębie kraju i za granicę. Koszt i czas dostawy uzależniony jest od konkretnego kraju i np. odległości między punktami wysyłki. W przypadku krajów spoza UE istnieje potrzeba opłacenia np. kosztów celnych.

5Czy wysyłacie paczki w weekend?

Nie, paczki wysyłamy tylko w dni robocze.

6Jakie oferujecie formy transportu?

Paczki wysyłane są firmą kurierską – standardowa wysyłka (dostawa w ciągu 2 dni roboczych na terenie Polski), wysyłka z opcją dostawa na 9:30 / 12:00 lub transport dedykowany.

PŁATNOŚCI
1Jakie są dostępne formy płatności?

W przypadku 3 pierwszych transakcji przedpłata 100%. Od 4 transakcji, przelew z odroczonym terminem płatności.

2Na jakie konto bankowe mam dokonać płatności za zamówienie? 
W przypadku płatności w PLN:

BS Strzyżów 31 9168 0004 0020 2808 2000 0010
MODERN FORMS Sp. z o.o.
Dobrzechów 446b, 38-100 Strzyżów

W przypadku płatności w EURO:

PL 39 2490 0005 0000 4600 2977 3486 SWIFT: ALBPPLPW
MODERN FORMS Sp. z o.o.
Dobrzechów 446B, 38-100 Strzyżów

3W jakiej walucie mogę dokonać płatności?

Przelewy można wykonać w PLN lub EURO.

4Czy istnieje możliwość płatności z odroczonym terminem?

Tak, istnieje taka możliwość, lecz dopiero po weryfikacji firmy oraz po 3 pierwszych transakcjach przeprowadzonych na 100-procentowych przedpłatach.

Urzędy oraz jednostki publiczne, samorządowe itp. mają możliwość odroczonego terminu płatności do 14 dni. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest przesłanie skanu – zamówienia podbitego i podpisanego przez osoby decyzyjne.

5Czy mogę zapłacić za zlecenie przy odbiorze przesyłki?

Nie realizujemy zamówień z opcją zapłaty przy odbiorze.

REKLAMACJE
1Co w przypadku, gdy moja przesyłka zostanie uszkodzona lub będzie się różniła od zaakceptowanego projektu?

Jeśli Twoja przesyłka zostanie uszkodzona podczas transportu (pamiętaj o pisemnym sporządzeniu protokołu szkody z kurierem) lub otrzymasz medale niezgodne z zaakceptowanym projektem, wówczas zaproponujemy Ci korzystne rozwiązanie problemu. Wszystkie informacje dot. procesu reklamacji znajdziesz tutaj: https://produkcjamedali.pl/reklamacje/

WYMIANY I ZWROTY
1Czy mogę zwrócić zamówione medale lub wymienić na inne?

W związku z tym, że medale dla biznesu to produkty wykonywane na indywidualne zamówienie, personalizowane, nie podlegają zwrotom ani wymianie na inne produkty. Regulują to odpowiednie wymogi prawne (patrz § 8 regulaminu https://produkcjamedali.pl/regulamin/).

Skompletuj oryginalny zestaw